Informacje podstawowe o Konferencji

Informacje o Konferencji Refocus on Recovery 2017 (Stawiając na Zdrowienie), jaka odbędzie się w Wielkiej Brytanii, w Nottingham, w dniach 18-20 września 2017 r.
jgodyn
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:18

Informacje podstawowe o Konferencji

Post autor: jgodyn » 18 maja 2017, 5:50

18-20 września 2017, Centrum Konferencyjne w Nottingham

Wczesne rezerwacje dla biletów w taryfie ulgowej rozchodzą się szybko! Rezerwacje w taryfie ulgowej skończą się 31 maja lub po całkowitym wyprzedaniu biletów – w zależności co nastąpi wcześniej! Nie przegap okazji!

Refocus on Recovery 2017 (Stawiając na Zdrowienie) jest największą cykliczną konferencją naukową na świecie dotyczącą tematu zdrowienia dla ludzi z problemami z zakresu zdrowia psychicznego. To prawdziwie międzynarodowa konferencja, na której przedstawione zostaną wiodące światowe badania, pokazujące w jaki sposób ludzie mogą wieść dobre życie mimo choroby. Konferencja ma na celu poszerzenie wiedzy i rozwój badań na temat zdrowienia oraz oferuje uczestnikom możliwość włączenia się w międzynarodową społeczność wpływów w zakresie zdrowia psychicznego.

Obecni będą znani mówcy z całego świata:
· Wielka Brytania (Steve Gillard, Isabella Goldie, Jayasree Kalathil, Anu Singh, Mike Slade)
· Indie (Manoj Kumar)
· Kanada (Kwame McKenzie)
· Niemcy (Jasna Russo)
· Norwegia (Mark Hopfenbeck).

Usłyszymy także przekaz Jenny Edwards (Dyrektor Naczelny, Fundacja Zdrowia Psychicznego) oraz Ruth Hawkins (Dyrektor Naczelny, Nottinghamshire Healthcare NHS Foundation Trust).

Na trzy poprzednie konferencje w Londynie przyjechało około 500 osób z 25 krajów. W tym roku konferencja odbędzie się w Nottingham, niemal dokładnie pośrodku kraju, ze świetnym dojazdem drogowym, kolejowym oraz połączeniami lotniczymi. Co więcej, zostanie otwarta przez znanego na cały świat Szeryfa z Nottingham!

Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do uczenia się i budowania sieci kontaktów. Obok wysłuchania światowej sławy prelegentów oraz wyboru z ponad stu równoległych dyskusji, uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w dynamicznym programie twórczości i umiejętności społecznych, na którym nie zabraknie atrakcyjnych zajęć takich jak energetyzujące warsztaty muzyczne przy użyciu Bum Bum Rurek®, "Żywa Biblioteka", w której uczestnicy będą mogli wysłuchać historii ludzi po przebytych kryzysach psychicznych, Ludowy Chór z Nottingham, strefa MAD, uroczysta kolacja i wiele innych….

Główne tematy Konferencji:
Zdrowienie wśród przedstawicieli różnych grup
Zapobieganie chorobie
Ponowne zdefiniowanie zdrowienia
Alokacja środków

Przed konferencją będzie także okazja do wzięcia udziału w Warsztatach Eksperckich: Rozwój programu transformacji krajowej; Wykorzystanie techniki do kształtowania projektów cyfrowych w dziedzinie zdrowia psychicznego; Trening zdrowienia; Bębny i dzidy - dekolonizacja zdrowienia; Budowanie struktury na bazie sieci wzajemnego wsparcia. Te odbędą się rankiem 18 sierpnia.

Cały program znajdą Państwo tutaj:

Rejestracja na konferencję i warsztaty eksperckie jest już otwarta - miejsca rozchodzą się szybko!
Odwiedź www.researchintorecovery.com/ror2017 po więcej informacji (w języku angielskim).

To tak wspaniała okazja, że nie chcemy jej zachować jedynie dla siebie. Czy pomożesz nam rozpuścić wieści? Jeśli tak, bardzo prosimy o przesyłanie tego maila do znajomych, którzy mogą być zainteresowani tym wydarzeniem.

Włącz się! Konwersacja na Twitterze już się zaczęła – możesz dołączyć na: #RonR2017

A jeśli Konferecja to za mało, mamy do zaofereowania więcej...

Karnawał MAD, który odbędzie się po konferencji, a podczas którego świętować będziemy funkcjonowanie regionalnego oddziału MAD, który działa przez aktywizację, nauczanie i sztukę. Let’s Go Mad (Zaszalejmy) odbędzie się po południu 20 września – więcej informacji http://www.researchintorecovery.com/ref ... elebration tutaj.

ORAZ

Dodatkowy dzień, na który także Państwa zapraszamy: 21 września, ImROC poprowadzi "Dzień Demonstracji Zdrowienia", by zaprezentować sposoby, jakimi Nottinghamshire Healthcare NHS Foundation Trust ułatwia Zdrowienie na wszystkich płaszczyznach świadczonych przez siebie usług. Na to wydarzenie wymagana jest oddzielna rejestracja. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: http://www.researchintorecovery.com/RoR/ImROC.


Adres: The Institute of Mental Health | University of Nottingham Innovation Park | Triumph Road | Nottingham | NG7 2TU

E-mail: refocusonrecovery2017@nottingham.ac.uk
Strona: www.researchintorecovery.com/ror2017
Twitter: @InstituteMH
#RonR2017
kparzuchowska
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:02

Re: Informacje podstawowe o Konferencji

Post autor: kparzuchowska » 05 lip 2017, 17:44

Wow! Zapowiada się znakomicie! :)
Kto się wybiera???
ODPOWIEDZ